mikroelektronika.cz

Procesní a technická příprava výroby

Technická příprava výroby

Postaráme se o kompletní přípravu výroby. Při přípravě bereme v potaz všechny okolnosti a požadavky, které mohou mít na produkci vliv. Snažíme se vám tuto fázi maximálně usnadnit. Přemýšlíme a plánujeme za vás do nejmenších detailů, abychom předešli případným komplikacím a proces výroby probíhal zcela hladce.

Podklady pro výrobu

Dokumentace

Komponentní list neboli part list, na kterém je uvedena pozice součástky, její hodnota a typ, například: TK 100N/50V 10% XR7 SMD 0805. Pokud je DPS osazena z obou stran, je dobré přidat ke každé součástce stranovou orientaci (TOP – BOTTOM).

Osazovací výkres hodnotový a pozicový. Na výkresech musí být zřetelně viditelné pouzdro součástky její hodnota nebo pozice. Její rotace, orientace anody/katoda, klíče a podobně.

Data pro výrobu plošných spojů

Poradíme si s daty plošného spoje v elektronické podobě prakticky z kteréhokoliv návrhového systému.

xxData pro výrobu planžety pro SMD technologii

Data pro osazovací automat

Pokud máte možnost zaslat data z návrhového systému, pomůže nám to při tvorbě programu pro osazovací automat a výrazně se tak zrychlí proces přípravy výroby. Tato data mohou být dodána v jakémkoliv textovém souboru, viz Konstrukční požadavky

Soubory TPV ke stažení

O CONTINUER ?

Vážení návštěvníci, rádi bychom Vám usnadnili orientaci na našich webových stránkách, proto Vám nabízíme další stránky, které by pro Vás mohli být užitečné.