RSS

Novinky

Pozvánka na veletrh Czechbus 2018

Dovolujeme si Vás pozvat do naší expozice v rámci 8. středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky Czechbus 2018. Budou zde k vidění novinky za našeho portfolia týkající se meziměstské i městské hromadné dopravy. Veletrh se koná ve dnech 20. - 22. 11. 2018 v Praze.

Pozvánka na veletrh Czech Raildays 2018

Dovolujeme si Vás pozvat do naší expozice v rámci Mezinárodního veletrhu drážní techniky, výrobků a služeb
pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy Czech Raildays 2018. Budou zde k vidění novinky za našeho portfolia týkající se meziměstské dopravy i městské dopravy. Veletrh se koná ve dnech 19. - 21. 6. 2018 v Ostravě. Více informací o veletrhu najdete na stránkách veletrhu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pozvánka na veletrh Bus Show Nitra 2018

Dovolujeme si Vás pozvat na první autobusový veletrh na Slovensku BUS SHOW 2018 s poditulem Zdravá doprava. Veletrh se uskuteční v Nitře ve vdnech 5. 6. až 7.6 2018. Budeme zde prezentovat nejnovější odbavovací řešení pro oblast autobusové dopravy.

Pozvánka na výstavu IT Trans Karlsruhe 2018

Dovolujeme si Vás pozvat na naši expozici odbavovacích a informačních zařízení v rámci výstavy a konference IT Trans v Karlsruhe, která se koná od  6. do 8. března 2018.

Děkujeme za návštěvu na Czechbusu 2017

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se na nás přišli podívat během 7. středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky Czechbus 2017.

Setkání uživatelů našich produktů

Letošní ročník dvou akcí, pro něž se za uplynulé čtvrt století vžil název Setkání s uživateli, se konal 26.10. pro zákazníky z oblasti  MHD a následně 9.11. se zaměřením na meziměstskou dopravu.

Nový zobrazovač času a pásma GTC24F

Nový zobrazovač času a pásma GTC24F je určen do prostředků veřejné hromadné dopravy pro informování cestujících o čase a čísle tarifního pásma (zóny), ve kterém se nachází. GTC24F nově umožňuje zobrazení 3-místného čísla tarifního pásma (zóny) a to včetně možnosti zobrazení alfanumerických znaků.

Pozvánka na summit UITP v Montréalu

Dovolujeme si Vás pozvat na naši expozici odbavovacích a informačních zařízení v rámci veletrhu UITP Global Public Transport Summit v Montréalu, který se koná od 15. do 17. května 2017. Více informací najdete na uitpsummit.org

Děkujeme za Vaši návštěvu veletrhu Czechbus 2016

Děkujeme všem zákazníkům a partnerům, kteří navštívili náš stánek na veletrhu Czechbus Praha 2016. Věříme, že Vás zaujaly nejen letošní novinky, ale také ohlednutí za pětadvacetiletou historií naší firmy. Těšíme se příští rok naviděnou.Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.