RSS

Novinky

Pozvánka na výstavu IT Trans Karlsruhe 2018

Dovolujeme si Vás pozvat na naši expozici odbavovacích a informačních zařízení v rámci výstavy a konference IT Trans v Karlsruhe, která se koná od  6. do 8. března 2018.

Děkujeme za návštěvu na Czechbusu 2017

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se na nás přišli podívat během 7. středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky Czechbus 2017.

Setkání uživatelů našich produktů

Letošní ročník dvou akcí, pro něž se za uplynulé čtvrt století vžil název Setkání s uživateli, se konal 26.10. pro zákazníky z oblasti  MHD a následně 9.11. se zaměřením na meziměstskou dopravu.

Nový zobrazovač času a pásma GTC24F

Nový zobrazovač času a pásma GTC24F je určen do prostředků veřejné hromadné dopravy pro informování cestujících o čase a čísle tarifního pásma (zóny), ve kterém se nachází. GTC24F nově umožňuje zobrazení 3-místného čísla tarifního pásma (zóny) a to včetně možnosti zobrazení alfanumerických znaků.

Pozvánka na summit UITP v Montréalu

Dovolujeme si Vás pozvat na naši expozici odbavovacích a informačních zařízení v rámci veletrhu UITP Global Public Transport Summit v Montréalu, který se koná od 15. do 17. května 2017. Více informací najdete na uitpsummit.org

Děkujeme za Vaši návštěvu veletrhu Czechbus 2016

Děkujeme všem zákazníkům a partnerům, kteří navštívili náš stánek na veletrhu Czechbus Praha 2016. Věříme, že Vás zaujaly nejen letošní novinky, ale také ohlednutí za pětadvacetiletou historií naší firmy. Těšíme se příští rok naviděnou.

Dovolujeme si Vás pozvat do naší expozice v rámci 6. středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky Czechbus 2016. Budou zde k vidění novinky za našeho portfolia týkající se meziměstské dopravy.

Od 10. října mohou cestující na lince mezi PrahouRakovníkem zaplatit za jízdenku v autobusech společnosti ANEXIA s.r.o. bezkontaktní platební kartou. Jedná se o první aplikaci tohoto způsobu platby v rámci Středočeské integrované dopravy. Řešení spustila ANEXIA ve spolupráci se společnostmi ČSOB, Mikroelektronika a MasterCard.

Ostrava spustila unikátní odbavovací systém

Od 30.6.2016 mohou cestující v Ostravě používat odbavení pomocí bezkontaktní bankovní karty. Zvolený způsob odbavení je unikátní i v celoevropském měřítku. Pojďte se podívat, jak celý systém funguje.Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.