RSS

Novinky

Setkání uživatelů našich produktů

Letošní ročník dvou akcí, pro něž se za uplynulé čtvrt století vžil název Setkání s uživateli, se konal 26.10. pro zákazníky z oblasti  MHD a následně 9.11. se zaměřením na meziměstskou dopravu.

Nový zobrazovač času a pásma GTC24F

Nový zobrazovač času a pásma GTC24F je určen do prostředků veřejné hromadné dopravy pro informování cestujících o čase a čísle tarifního pásma (zóny), ve kterém se nachází. GTC24F nově umožňuje zobrazení 3-místného čísla tarifního pásma (zóny) a to včetně možnosti zobrazení alfanumerických znaků.

Pozvánka na summit UITP v Montréalu

Dovolujeme si Vás pozvat na naši expozici odbavovacích a informačních zařízení v rámci veletrhu UITP Global Public Transport Summit v Montréalu, který se koná od 15. do 17. května 2017. Více informací najdete na uitpsummit.org

Děkujeme za Vaši návštěvu veletrhu Czechbus 2016

Děkujeme všem zákazníkům a partnerům, kteří navštívili náš stánek na veletrhu Czechbus Praha 2016. Věříme, že Vás zaujaly nejen letošní novinky, ale také ohlednutí za pětadvacetiletou historií naší firmy. Těšíme se příští rok naviděnou.

Dovolujeme si Vás pozvat do naší expozice v rámci 6. středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky Czechbus 2016. Budou zde k vidění novinky za našeho portfolia týkající se meziměstské dopravy.

Od 10. října mohou cestující na lince mezi PrahouRakovníkem zaplatit za jízdenku v autobusech společnosti ANEXIA s.r.o. bezkontaktní platební kartou. Jedná se o první aplikaci tohoto způsobu platby v rámci Středočeské integrované dopravy. Řešení spustila ANEXIA ve spolupráci se společnostmi ČSOB, Mikroelektronika a MasterCard.

Ostrava spustila unikátní odbavovací systém

Od 30.6.2016 mohou cestující v Ostravě používat odbavení pomocí bezkontaktní bankovní karty. Zvolený způsob odbavení je unikátní i v celoevropském měřítku. Pojďte se podívat, jak celý systém funguje.

Seminář příměstské autobusové dopravy

23.6.2016 proběhl v Hotelu Tři Věžičky ve Stříteži u Jihlavy odborný seminář s důrazem na příměstskou autobusovou dopravu. Zúčastnili se ho dopravci, objednatelé doprav, koordinátoři a partneři společnosti Mikroelektronika. Seminář byl zaměřen na zmapování vývoje odbavovacích systémů pro příměstskou autobusovou dopravu za uplynulých 20 let, s důrazem na nejnovější trendy a především představení nového typu odbavovacího zařízení.

Velmi děkujeme všem za účast, konstruktivní diskusi, ze které si donášíme podněty pro další vývoj a těšíme se na další setkání!

Oslava 25 let Mikroelektroniky

V letošním roce dovršila společnost Mikroelektronika čtvrt století své existence. Výročí jsme se rozhodli oslavit spolu s Vámi a proto jsme pro Vás dne 26.5.2016 připravili slavnostní večer v Žižkovském divadle Járy Cimrmana spojený s firemním divadelním přestavením hry České Nebe.Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.